office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання
(чат онлайн)

Для належного розміщення великої кількості серверного або телекомунікаційного обладнання ідеальним рішенням є колокейшн. Дана послуга дозволяє істотно зменшити витрати на утримання та обслуговування своєї IT-структури, а також звести до мінімуму ризик збоїв в роботі та втрати інформаційних даних.

Оренда стійок в дата-центрі – це хороший спосіб забезпечити надійне функціонування вашого обладнання. Вигідні тарифи на оренду стійок у Львові разом з високою якістю послуг, що надаються – це те, що цінують наші клієнти.

Монтаж і демонтаж обладнання в серверну стійку проводиться безкоштовно технічними фахівцями ІТЕЗ. Ви можете бути присутніми при інсталяції обладнання в стійку, а також брати участь в процесі, якщо це необхідно. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, то можете передати (відправити) обладнання разом з інструкціями зі встановлення і підключення, – наші фахівці зроблять все самі.

Територія і приміщення дата-центру ІТЕЗ знаходяться під охороною, ведеться безперервне відеоспостереження, використовується дворівнева система безпеки. Серверна зона повністю контролюється професійною службою охорони, що виключає будь-яку можливість проникнення сторонніх осіб до обладнання. Доступ на майданчик здійснюється за заздалегідь узгодженими списками.

Монтаж комп'ютерних мереж

Переваги оренди серверної шафи в дата-центрі компанії ІТЕЗ

01.

Безперебійне енергопостачання. Ми реалізували надійну систему електроживлення, а також декілька сценаріїв роботи серверів за умови відключення електропостачання (акумулятори й генератори).

02.

Контрольований мікроклімат. Розміщення серверів відбувається у локації, побудованій за принципом, який гарантує якісне й безперебійне охолодження обладнання. Вологість повітря становить від 30 до 70%, а температура – близько 21 градусу.

03.

Зручні умови співпраці. Оренда серверної шафи відбувається на зручних для клієнта умовах: спосіб оплати, час тощо.

04.

Канал зв'язку. Пропускна здатність наших каналів зв'язку - до 40 Гбіт/с. Якщо основний канал вийде з ладу, ми перемикнемо обладнання на резервний, і ваш сервер продовжить роботу в штатному режимі.

05.

Зручність. Ми розмістимо ваші сервери в день звернення, а наші співробітники дадуть відповідь на ваші запитання.

06.

Безпека. У нашому дата-центрі встановлено декілька десятків камер спостереження, використовується система контролю та управління доступом.

07.

Цілодобова підтримка. Попри те, що наша компанія надає гарантію на роботу обладнання незалежно від часу доби або календарного дня, ми також технічно підтримуємо кожного клієнта. Гарантуємо мінімальний час виправлення типового інциденту – усього декілька хвилин.

Зверніть увагу: ми пропонуємо зручні умови як для великого, так і для середнього чи малого бізнесу.

Розмістіть ваші сервери в дата-центрі компанії ІТЕЗ. Якщо ви плануєте переїзд від інших постачальників послуг, зверніться до нас – допоможемо зробити все з мінімальними втратами часу!

Якщо у вас запитання стосовно розміщення серверів – напишіть нашим спеціалістам. Відповідаємо швидко, консультуємо професійно.

Звертайтесь за телефонами +38 (067) 313 84 54 та +38(098) 220 97 25 або електронною поштою office@itez.com.ua

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00