office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання
(чат офлайн)
Швидкий старт

Ліцензійні програми зазвичай асоціюються не тільки зі зручністю використання, але й і з високою вартістю, необхідністю самостійно встановлювати та налагоджувати ПЗ. У випадку з такою складною та багатофункіональною прогамою як 1С Підприємство необхідність самостійного налаштування справді лякає, адже треба врахувати чисельну кількість важливих факторів. Ми ж самостійно встановимо та налаштуємо роботу програми, виходячи з потреб Вашого бізнеса. Ми також потурбуймося про своєчасне оновлення програми, та надамо технічну підтримку. А так як оплата за послуги здійснюється раз на місяць, то це не завдасть шкоди навіть малому бізнесу.

Більше не потрібно купувати ліцензії (так звані "коробки") та встановлювати програми самостійно. Ми встановимо та налаштуємо програму виходячи з індивідуальних потреб Вашого бізнесу.

Зручний доступ

Ми пропонуємо ряд пакетних послуг – вже готових рішень для бізнесу, які дають можливість отримати доступ до програми з будь якого пристрою: стаціонарного ПК чи ноутбука, планшета або смартфона! Потрібен тільки Інтернет. Також є можливою розробка індивідуальних рішень.

Захист даних

Цінність інформації важко переоцінити, тому ми надаємо таке велике значення її захисту. Шифрування даних, щодобове резервне копіювання плюс реплікації кожні п’ять хвилин надійно захистять інформацію у разі поломки обладнання.

Наше серверне обладнання

Працюючи з нами, Вам немає потреби турбуватися про вартісне обладнання, бо Ваша база розміщується на наших серверах!

Тех. підтримка та супровід

У залежності від обраного пакету, Ви можете отримати доступ до виділеного серверу та/або доступ до програми. У будь-якому випадку ми надаємо належну технічну підтримку програмного забезпечення.

Без переплат

Оновлення ліцензій б'ють по бюджету? Відтепер це не проблема, тому що усі оновлення ми робимо самі!

Хостинг ліцензій

Якщо Ви вже маєте ліцензію 1С Підприємство, і потребуєте лише її хостинг за участі нашого сервера, можемо запропонувати Вам варіанти рішень:

 1. Режим RemoteApp

  Режим RemoteApp дозволяє працювати, ніби програма встановлена на Вашому комп'ютері. Все що треба зробити – клікнути по іконці, і одразу можна працювати з програмою. Цей тип хостингу є дійсно вдалим вирішенням питання, адже зникає потреба у придбанні фізичних серверів, ліцензій.

 2. Режим "Виділений сервер"

  Режим "Виділений сервер", на відміну від "RemoteApp", до звичайного хостингу ліцензій додає можливість додатково встановлювати незалежні копії програм, такі як Медок, клієнт-банки, офісний пакет, тощо. Таким чином, Ви отримуєте віддалений доступ до 1С Підприємство й інших програм з будь-якого місця, лише за умови наявності Інтернета.

 3. Хостинг сервера "Віртуальна машина"

  У випадку, коли Ви є щасливим власником усіх необхідних ліцензій (1С Підприємство, ПЗ для сервера), ми можемо надати для оренди обладнання в режимі "віртуальної машини". Ви розміщуєте ліцензії з серверами у наших фізичних серверах на окремій віртуальний машині, й отримуєте віддалений доступ. Звертаємо увагу, що у разі такої співпраці підтримка 1С Підприємство проводиться Вами додатково і незалежно.

 4. Оренда ліцензій

  Оренда 1С Підприємство дозволяє працювати з ліцензійною програмою через Інтернет без витрат на придбання ліцензій, обладнання, ПЗ, тощо. До того ж, це дозволить захистити Ваші бази, забезпечити цілодобовий доступ, заощадити кошти на обладнанні та його адмініструванні. Оновлення програм, резервне копіювання – все це проводиться автоматично, без зайвих витрат часу. А наші спеціалісти нададуть кваліфіковану технічну підтримку, налаштують програму, враховуючи Ваші вимоги та потреби.

Ми – це вдалий вибір, щоб отримати цілодобовий онлайн-доступ до Ваших баз даних. Ви отримуєте максимальну віддачу за мінімальних затрат!

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00