office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання онлайн

Компанія ІТЕЗ має великий досвід у розробці, адаптації та модифікації мереж відповідно до індивідуальних вимог замовника. Саме це, а також професійний і сучасний підхід дозволяють нам розробляти та підтримувати комплексні рішення, що забезпечують безперервність і стабільність вашого бізнесу.

В яких напрямках ви можете замовити послуги з проєктування та встановлення мережі в компанії ІТЕЗ

  • Розробка проєкту мережі – бездротовий зв’язок на базі технологічних рішень з використанням Wi-Fi, системи електроживлення та освітлення (зовнішні та внутрішні), мережі ІР-телефонії, цифрового, аналогового зв’язку, кабелі системи, безпека, контроль доступу. Додатково – повноцінне мультимедійне забезпечення вашої компанії, а також облаштування центрів обробки даних і серверних кімнат.
  • Монтаж кабельної траси – проводиться згідно з попередньо затвердженим з клієнтом проєктом з використанням сучасних та надійних технологій.
  • Встановлення та налаштування системи – сертифіковані спеціалісти проведуть налаштування та тестовий запуск будь-якої встановленої системи.
  • Проєктна документація – надаємо всю супутню документацію для комунальних установ чи внутрішнього обліку.
Монтаж комп'ютерних мереж

Звертаємо вашу увагу: компанія ІТЕЗ має сертифікати, які підтверджують кваліфікацію та повноваження проєктувати, інсталювати мережі та надавати гарантійні зобов’язання як на саме обладнання, так і на виконані роботи.

Виконаємо всі замовлення вчасно, використовуємо якісні матеріали, гарантуємо відповідність рішень вашим завданням!

Звертайтесь за телефонами +38 (067)313 84 54 та +38(098)220 97 25, щоб замовити комплексні інженерні рішення будь-якого напрямку. Залишились питання? Поставте їх фахівцям компанії ІТЕЗ вже зараз та отримайте розгорнуті відповіді.

Мережевий кабель

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00