office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання онлайн

Віддалена робота – реалії сьогодення, які навряд чи зміняться найближчим часом. Отже, завдання бізнесу – організувати віддалений доступ до робочого місця на тому рівні, який би не заважав, а, навпроти, допомагав.

Адаптувати робочий процес до формату віддаленого доступу вам пропонує компанія ІТЕЗ. Гнучко, швидко та ефективно, без зайвого клопоту – звертайтесь, виїжджаємо по Львову та Львівській області.

Віддалений доступ на сервері

Це – професійний, який не потребує зайвого клопоту, метод з прогнозованою швидкістю роботи, повною незалежністю від присутності в офісі, а також цілодобовою роботою, яка не обмежує в часі доступу до завдань.

Онлайн-зустріч

Як саме проходить налаштування віддаленого доступу до робочого місця:

01.

Вибір сервера. В залежності від формату роботи – дата-центр, хмарні технології або внутрішній сервер компанії. Враховуємо показники: кількість співробітників, тип додатків, якими вони користуються, а також регламенти розмежування доступів.

02.

Розгортання та налаштування сервера та його запуск в роботу.

03.

Встановлення програм та їх налаштування – це системи бухгалтерського обліку, офісні програми, редактори відео та зображень тощо.

04.

Підключення ресурсів вашої компанії. Якщо ви користуєтесь CRM, ERP, IP-телефонією, усі вони будуть підключені до сервера – для синхронізації даних.

05.

Реєстрація користувачів – створюємо облікові записи для користувачів, які користуються віддаленим робочим столом.

06.

Налаштування доступів. На цьому етапі налаштовуються права доступу та політика. Користувачі можуть створювати або видаляти дані, користуватись необхідним ПЗ тощо. Доступи для кожного з користувачів – різні згідно з фаховими завданнями.

07.

Інструктаж персоналу. За необхідності надається текстова або відеоінструкція з детальним описом усіх кроків роботи. Фахівці ІТЕЗ завжди на зв’язку та швидко допоможуть виправити проблеми, якщо вони з’являться.

Ми не використовуємо «домашні» формати, які працюють за допомогою програм для віддаленого доступу до робочого столу, оскільки це не є зручним і ефективним методом!

Важливо: додатково фахівці компанії ІТЕЗ рекомендують налаштувати резервне копіювання даних (для випадків непередбачених збоїв), встановити антивірусне ПЗ для комп’ютерів, оскільки без нього ризик витоку цінної або секретної інформації збільшується в рази, а також встановити VPN-з’єднання між робочим місцем і сервером, щоб запобігти «зливу» даних для входу в робочі акаунти.

Всі ці заходи безпеки, а також моніторинг дій користувачів всередині системи й сервера, детальний облік доступів і користувачів, консультування співробітників щодо так званої кібер-гігієни – всі ці послуги ви можете отримати, замовивши послугу організації віддаленого робочого місця.

Щоб позбавитись від необхідності самостійно контролювати процес та здобувати «шишки» на помилках – делегуйте спеціалістам! Працюємо в комфортному для вас режимі, враховуємо побажання та особливості ведення бізнесу. Замовити послугу можна телефонами +38 (067)313 84 54 та +38(098)220 97 25 та відправивши лист на електронну скриньку office@itez.com.ua

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00