office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання онлайн

Коли офісна техніка неочікувано виходить з ладу, ризик зупинення усіх виробничих процесів зростає майже до 100%. І в цьому випадку потрібні майстри, які оперативно, якісно та за помірну ціну виконають ремонт чи замінять витратні матеріали. Чому? Тому що з самостійним ремонтом, як і зі здоров’ям, діє важливе правило: «Своїми руками = висока ймовірність зашкодити».

Копіювальна техніка, багатофункціональні апарати, принтери, комп’ютери, ноутбуки – сервісне обслуговування та ремонт від професіоналів своєї справи, компанії ІТЕЗ.

Щоб замовити технічне обслуговування чи ремонт комп’ютерної/оргтехніки у Львові та області, звертайтесь за телефонами: +38 (067)313 84 54 та +38(098)220 97 25 або пишіть на електронну пошту office@itez.com.ua

Ремонт комп'ютерної техніки

Наші переваги

01.

Терміново – в команді ІТЕЗ достатня кількість співробітників, завдяки чому ми здатні оперативно реагувати на будь-яку заявку від вас. Від телефонного дзвінка чи повідомлення до приїзду майстра – усього пів години.

02.

Безкоштовна діагностика – щоб виявити характер проблеми та зрозуміти, як саме її вирішити, майстру потрібно наочно оглянути техніку. Для кожного клієнта компанії ІТЕЗ це безкоштовно.

03.

Професійно – фахівці високої кваліфікації здатні впоратись з будь-якими проблемами з оргтехнікою. За наявності вибору спеціалісти запропонують вам декілька можливих варіантів розв’язання завдання: заміна складників, їх ремонт тощо.

04.

Використовуємо якісні запчастини – ми не закуповуємо комплектувальні запчастини на відомому китайському сайті та не пропонуємо вам здешевити обслуговування шляхом здешевлення запчастин. Відповідально ставимося до завдання сформувати найвищу працездатність кожного технічного елементу вашого офісу чи компанії.

05.

Без обмежень в характері поламаннь – не вмикається комп’ютер, не друкує принтер, десь зник інтернет, випадково впав ноутбук, не вмикається операційна система чи не працює ПЗ – усі ці питання вирішують фахівці ІТЕЗ. Від неполадок на програмному рівні до заміни деталей, фізичний ресурс яких вичерпано за часом чи обставинами.

06.

Гарантуємо якість – ми впевнені у кваліфікації майстрів та якості запчастин, які використовуємо, тому надаємо гарантію терміном до 3 років.

Зверніть увагу: ми рекомендуємо регулярно проводити профілактичні огляди офісної техніки. Саме такий підхід є запорукою того, що вірогідність серйозних зламань буде знижена, а робочий процес не порушиться внаслідок того, що, наприклад, в принтері закінчилася фарба.

Зафіксуйте телефони майстрів ІТЕЗ та обов’язково звертайтесь за технічним обслуговуванням і діагностикою – вирішимо всі завдання в найкоротші терміни.

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00