office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання онлайн

Будь-яка інформаційна система в невеликій фірмі або досить масштабній організації не може функціонувати без серверного обладнання, завдяки якому будується система зберігання даних (СЗД). Достатньо високий рівень безпеки, надійне збереження важливої інформації, відкриття філій в інших містах або навіть країнах – все це причини для вибору якісного та відповідного обладнання для побудови СЗД.

Чого можете коштувати невдалий вибір? Це додаткові витрати на закупівлю відповідного обладнання, зриви функціонування підприємства як наслідок пошкодження доступу до серверів та необхідної інформації. Чи вартують такі проблеми ризику самостійного підбору обладнання або встановлення його сторонніми фахівцями? Команда ІТЕЗ переконана, що ні.

Серверне обладнання

Чому послуги компанії ІТЕЗ – це те, що ви будете рекомендувати своїм знайомим і колегам:

01.

Професійний підхід до завдань – усі системи ми проєктуємо та підбираємо індивідуально, оскільки переконані – стандартних рішень в цій сфері немає і бути не може.

А ще команда компанії ІТЕЗ вміє прислуховуватись до ваших побажань та обов’язково брати їх до уваги.

02.

Базова комплектація обладнання – у зручному складському доступі. Це дозволяє обмежувати строки виконання вашого замовлення на користь зменшення періоду очікування.

Також такий підхід дає нам можливість оперативно вирішувати завдання по ремонту чи заміні елементів серверних вузлів. Ширший асортимент – завжди під замовлення. Від затвердження до отримання, встановлення та запуску – усього декілька днів.

03.

Гарантії – їх ви отримуєте як на саме обладнання, так і на монтажні роботи фахівців. Більш того – усі встановлені системи підлягають своєчасному сервісному обслуговуванню Працюємо на договірній основі та маємо ліцензії на проєктні, монтажні та дослідні роботи.

04.

Приємні ціни серверного обладнання – на запит стосовно побудови будь-якого проєкті зможемо запропонувати декілька вартісних рішень відповідно до встановленого вами бюджету.

05.

Гнучкість проєктів – ми співпрацюємо з декількома постачальниками та найвідповідальнішими брендами українського ринка. Завдяки цьому маємо можливість створювати унікальні проєкти, адаптувати технічні рішення та створювати системи, на 100% відповідні вимогам клієнта чи умов.

Залиште заявку на консультацію з фахівцем ІТЕЗ та отримайте відповіді на технічні чи будь-які інші питання!

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00