office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання
(чат офлайн)

Комп’ютери, сервери, системи відеоспостереження, телефонія, кабельні системи – без них існування сучасного бізнесу неможливі. Хто має піклуватись про те, щоб вся ця інфраструктура безперебійно працювала? Системний адміністратор. Чи доцільно формувати нову штатну одиницю та коректувати фонд заробітної плати? Ні, адже існує можливість отримати те саме за біль розумну вартість!

Пропонуємо вам послуги системного адміністрування у Львові та Львівській області! До вашої уваги – команда фахівців компанії ІТЕЗ: з досвідом ведення малого, середнього та великого бізнесу різних напрямків.

Які саме сфери здатен охопити системний адміністратор:

  • Комп’ютери та оргтехніка – налаштування, підтримка працездатності, безпечні робочі місця
  • Сервери – безпека та надійність, адміністрування сервері для впевненого ведення бізнесу
  • ІР-телефонія – підтримуємо будь-які типи цифрової телефонії
  • Відеоспостереження – налаштування та підтримку мереж будь-якого масштабу
  • Інформаційна безпека, СКС
  • Хмарні рішення – допомагаємо скоротити витрати й покращити якість ведення бізнесу

Пропонуємо послуги системного адміністратора у двох форматах: погодинна оплата або повне обслуговування протягом місяця/кварталу/року.

01.

Одне робоче місце, обслуговування по періодах: відповідаємо за працездатність усієї офісної техніки, контролюємо бази даних (в тому числі хмарні сховища)

02.

Погодинна зайнятість: підходить для компаній, сфера роботи яких не потребує безперервних послуг системного адміністратора у Львові. До послуг входить обслуговування комп’ютерів, серверів, периферії, програмного забезпечення, систем відеонагляду тощо.

03.

Повноцінний аутсорсинг системного адміністратора. Фахівці компанії ІТЕЗ несуть повну відповідальність за працездатність усієї ІТ-інфраструктури вашого бізнесу. Надаємо фінансові та практичні звіти, не виходимо за межі строків та надійно супроводжуємо усі робочі операції вашої компанії.

Декілька фактів про те, чому послуги системного адміністратора для бізнесу саме в ІТЕЗ – запорука вашої безпеки та відсутності проблем з інфраструктурою організації:

  • Це – економно. Ви значно заощаджуєте на зарплатні штатному спеціалісту, оскільки платите тільки тоді, коли дійсно потребуєте допомоги.
  • Працюєте з досвідченими фахівцями – команда має практичний досвід в обслуговуванні підприємств та організації різних галузей та здатна вирішувати як поточні завдання, так і «авральні» проблеми.
  • На прозорих умовах – працюємо за допомогою сучасних CRM, завдяки чому ви можете відслідковувати весь перебіг подій щодо роботи системного адміністратора.
  • Із впевненістю у відповідальності – за кожним проєктом закріплюється відповідальний спеціаліст, з яким ви зможете обговорювати всі питання, які вас хвилюють.

Зараз саме час подбати про зручність і безпеку свого бізнесу! Телефонуйте нам за номерами +38 (067)313 84 54 та +38(098)220 97 25 або пишіть на електронну пошту office@itez.com.ua та замовляйте послугу системного адміністрування в компанії ІТЕЗ.

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00