office@itez.com.ua (098) 220 97 25 Задати питання онлайн

Відеонагляд – ефективний інструмент захисту конфіденційності компанії, її клієнтів і співробітників. Якщо мова йде про якісні, сучасні системи, які адаптовані до певних потреб організації чи фірми, то це – цінний актив і, безумовно, виправдана інвестиція.

Компанія ІТЕЗ пропонує комплексні послуги з проєктування, підключення, настроювання та обслуговування систем відеонагляду для бізнесу.

Чому будь-який бізнес не може існувати без систем відеонагляду: аргументи від ІТЕЗ

  • Повна інтеграція усіх систем в один глобальний вузол: завдяки інтелектуальному відеонагляду ви зможете об’єднати системи сигналізації, охорони периметру, реагування в суцільну та продуктивну технічну сукупність
  • Можливість встановлення відеонагляду з системою розпізнавання обличчя/номерних знаків автомобілів, що дозволить організувати систему обмеженого доступу на територію. Також це можливість: рахувати кількість авто/відвідувачів, відстежувати перетини заборонених ділянок тощо
  • Може здаватися, що відеоспостереження націлене на захист від зовнішніх загроз, але воно також дуже добре справляється із завданням запобігання крадіжок всередині організацій. Камери відеоспостереження, з високим ступенем ймовірності, утримають ваших співробітників від незаконних дій, відстежувати події

Сучасні системи, які ми пропонуємо, дозволяють використовувати інтерактивну карту камер на об’єкті, встановлювати надчутливі детектори та обов’язково оснащуються системою захисту самого обладнання від будь-яких пошкоджень!

Зверніть увагу: підприємства, які використовують системи відеоспостереження, можуть отримати страхування за зниженою вартістю. Економія, яка буде отримана в результаті встановлення системи безпеки, може бути досить значною, тому повинна враховуватися при прийнятті рішення про те, чи слід інвестувати в відеоспостереження.

Відеонагляд

5 кроків забезпечення бізнесу відеонаглядом від ІТЕЗ

01.

Проєктуємо – враховуються завдання, які постають перед системою, а також обов’язково проводиться дослідження об’єкту для максимально ефективних рішень (офіс, вулиця, складське приміщення тощо).

02.

Створюємо – пропонуємо як камери бюджетного сегмента, так і бізнес- чи преміум-категорії в залежності від бюджету. Фахівці порадять вам, які саме типи камер якнайкраще підійдуть для розв’язання завдань (модульні, PTZ, корпусні, баневі, панорамні чи ін.).

03.

Встановлюємо – виконуємо монтажні роботи

04.

Запускаємо й тестуємо – встановлюємо необхідне ПЗ, проводимо тестовий запуск та навчання персоналу

05.

Обслуговуємо – за необхідності проводимо сервісне обслуговування та ремонт.

Запитайте в менеджера ІТЕЗ, які саме типи систем підходять для вашого об’єкту вже зараз! Консультуємо за телефонами +38 (067)313 84 54 та +38(098)220 97 25 або електронною поштою office@itez.com.ua

Рішення на які ви можете розраховувати

Закрийте всі завдання по IT-обслуговуванню. Приїдемо на зустріч або виконаємо віддалену діагностику ваших систем.

Зателефонуйте за порадою

Телефон:

+38 (067) 313 84 54

Графік

Робочий час:

Пн - Пт: 9:00 - 18:00